Cozzini

 Emulsifier,                                           

Cozzini bütün dünyada yenilikçi tasarımları ile öncü, teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek kendini geliştiren, müşteri odaklı bir firma olarak bilinmektedir. Yaptığı teknolojik makinalar ile yüksek performans ve verimlilik, düşük işletme maliyeti sağlayarak sektörde öncü olmaya devam etmekte.

Cozzini Emulsifier Makinalarında kullanmakta olduğu patentli değişken hız pompa kontrol sistemi ile size sağladıkları:

Cozzini bütün bu üstünlükleri ile size daima standart ve kaliteli ürünler yapma ve daha düşük ürün maliyeti imkanı verir.


 

Kıyma Makinası,

Cozzini bütün üretim hatlarına kolayca entegre edilebilen, tüm dünyada geçerli olan normlara uygun, 400 mm ayna çapıyla donuk bloklardan, 280 mm ayna çapıyla donuk ve taze ürünlerden kıyma çekebilen son derece güçlü ve sağlam kıyma makinaları üretmektedir. Hijyenik tasarımı, eğimli makina yüzeyi, tek parçadan oluşmuş haznesi, güçlü yapısı ve basit kullanımıyla en büyük yardımcınızdır.


 

Mikser,

Cozzini vakumlu -  vakumsuz karıştırma makinaları tüm gıda ve gıda dışı günlük ağır kullanımlar için tasarlanmış, uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım için kaliteli malzemeler ile donatılmış, programlanabilir kontrol ünitesi, hızlı ve kolay yüklenebilme,  düşük bakım maliyeti ve sarf  malzemeleri sebebiyle de ekonomiktir.


 

Cozzini hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

www.cozzini.com