Iozzelli 

 

Kıyma Makinası,                                           

Iozzelli 50 yıldan beri et sektörü için üretimini gerçekleştirdiği küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için donuk ve taze et de kullanılmak üzere ayna çapı 100 mm. den 300 mm. ye kadar farklı kapasitelerde sinir ayıklamalı opsiyonlu, asansörlü ve asansörsüz kıyma makinaları imal edilmektedir.


 

Kuter,

Iozzelli mini, orta ve endüstriyel olmak üzere her türlü kapasiteye uygun kuterleri ile işletmenizin ihtiyacını karşılamaktadır. 15 litreden 325 litreye kadar tamamı paslanmaz çelikten imal edilmiş, vakumlu - vakumsuz, değişik hazne, bıçak hızları ile et ve sebze işlemek için en önemli yardımcınız olacaktır.


 

Mikser - Mikserli Kıyma Makinası,

Iozzelli 90 litreden 6800 litreye kadar farklı karıştırma haznesi seçenekleriyle % 90' ın üzerinde homojen bir karışım yapar. Iozzelli tüm ürettiği makinalar gibi mikser ve mikserli kıyma makinalarınıda CE normlarına uygun olarak imal eder. Salam, sosis, mortadella gibi ürünlerin karıştırılmasında eti ezmeyerek her defasında aynı kalitede ürün elde etmenizi sağlar. Vakumlu ve vakumsuz modelleriyle size farklı ürünler için alternatifler üretir.


 

Iozzelli hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

www.iozzelli.it